
Срібне кільце SIlverStore з, керамікою, вага виробу 2,15 г (1908464) 17 розмір
2 393 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1908464
+380 (50) 803-46-61
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 2.24 г |
| Вид каменю/вставки | Штучний |
| Камені вставки | Кераміка |
| Покриття | Родій |
| Стать | Жіноча |
| Проба | 925 |
| Стан | Новий |
| Товщина | 8 мм |
| Колір металу | Білий |
| Ширина | 8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 17" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 393 ₴


