
Срібне кільце SIlverStore з натуральним агатом 1.638ct, вага виробу 3,18 г (2189831) 17 розмір
2 954 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 2189831
+380 (50) 803-46-61
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Індія |
| Вага | 2.82 г |
| Вид каменю/вставки | Натуральний |
| Камені вставки | Агат |
| Покриття | Родій |
| Стать | Жіноча |
| Проба | 925 |
| Стан | Новий |
| Товщина | 10 мм |
| Форма каменю | Овал |
| Колір каменів | Зелений |
| Колір металу | Білий |
| Ширина | 15 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 17" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 954 ₴






