
Срібне кільце SIlverStore з натуральним смарагдом 0.831ct, вага виробу 1,92 г (2180067) 17 розмір
2 493 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 2180067
+380 (50) 803-46-61
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Індія |
| Вага | 1.93 г |
| Вид каменю/вставки | Натуральний |
| Камені вставки | Смарагд |
| Покриття | Родій |
| Стать | Жіноча |
| Проба | 925 |
| Стан | Новий |
| Товщина | 3 мм |
| Форма каменю | Овал |
| Колір каменів | Зелений |
| Колір металу | Білий |
| Ширина | 18 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 17" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 493 ₴

