
Срібне кільце SIlverStore з без каменів, вага виробу 6,41 гр (2175698) 17.5 розмір
4 512 ₴
- Немає в наявності
- Код: 2175698
+380 (50) 803-46-61
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 6.4 г |
| Камені вставки | Без каміння |
| Покриття | Родій |
| Стать | Жіноча |
| Проба | 925 |
| Стан | Новий |
| Товщина | 5 мм |
| Колір металу | Білий |
| Ширина | 15 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 19" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 512 ₴






