
Срібне кільце SIlverStore із сапфіром nano 0.637ct, вага виробу 2,15 г (1509791) 17.5 розмір
1 367 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1509791
+380 (50) 803-46-61
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Індія |
| Вага | 2.09 г |
| Вид каменю/вставки | Штучний |
| Покриття | Родій |
| Стать | Жіноча |
| Проба | 925 |
| Стан | Новий |
| Товщина | 7 мм |
| Форма каменю | Круг |
| Колір каменів | Синій |
| Ширина | 7 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 17" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 367 ₴


