
Срібне кільце SIlverStore з керамікою, вага виробу 6,57 г (1903858) 16.5 розмір
3 862 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1903858
+380 (50) 803-46-61
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 6.12 г |
| Вид каменю/вставки | Штучний |
| Камені вставки | Кераміка |
| Покриття | Родій |
| Стать | Жіноча |
| Проба | 925 |
| Стан | Новий |
| Товщина | 10 мм |
| Колір металу | Білий |
| Ширина | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 19" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 862 ₴


