
Срібне кільце SIlverStore з натуральним рубіном 1.05ct, вага виробу 2,25 г (2165118) 17 розмір
3 408 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 2165118
+380 (50) 803-46-61
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Індія |
| Вага | 2.51 г |
| Вид каменю/вставки | Натуральний |
| Камені вставки | Рубін |
| Покриття | Родій |
| Стать | Жіноча |
| Проба | 925 |
| Стан | Новий |
| Товщина | 7 мм |
| Колір металу | Білий |
| Ширина | 4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 17" |
| Тип каменю/вставки | Натуральний |
| Колір каменів | Рубіново-червоний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 408 ₴






