
Срібне кільце SIlverStore з натуральним гранатом 2.308ct, вага виробу 3,12 г (2117810) 18 розмір
2 441 ₴
- В наявності
- Код: 2117810
+380 (50) 803-46-61
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Індія |
| Вага | 3.11 г |
| Вид каменю/вставки | Натуральний |
| Камені вставки | Гранат |
| Покриття | Родій |
| Стать | Жіноча |
| Проба | 925 |
| Стан | Новий |
| Товщина | 8 мм |
| Колір металу | Білий |
| Ширина | 22 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 17" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 441 ₴
