
Срібне кільце SIlverStore з натуральними перлами баричним, вага виробу 4,6 г (2098713) 17 розмір
3 643 ₴
- В наявності
- Код: 2098713
+380 (50) 803-46-61
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 4.44 г |
| Вид каменю/вставки | Натуральний |
| Покриття | Родій |
| Стать | Жіноча |
| Проба | 925 |
| Стан | Новий |
| Товщина | 8 мм |
| Колір каменів | Білий |
| Колір металу | Білий |
| Ширина | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 17" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 643 ₴



