
Срібне кільце SIlverStore з бірюзою, вага виробу 2,01 г (2079521) 16 розмір
857 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 2079521
+380 (50) 803-46-61
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 2.15 г |
| Вид каменю/вставки | Штучний |
| Камені вставки | Бірюза |
| Покриття | Родій |
| Стать | Жіноча |
| Проба | 925 |
| Стан | Новий |
| Товщина | 9 мм |
| Колір каменів | Блакитний |
| Колір металу | Білий |
| Ширина | 9 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 16" |
| Тип каменю/вставки | Штучний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 857 ₴



