
Срібне кільце SIlverStore з містик топазом 3.358ct, вага виробу 2,76 г (2043799) 17 розмір
1 910 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 2043799
+380 (50) 803-46-61
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Індія |
| Вага | 2.82 г |
| Вид каменю/вставки | Штучний |
| Камені вставки | Містик топаз |
| Покриття | Родій |
| Стать | Жіноча |
| Проба | 925 |
| Стан | Новий |
| Товщина | 8 мм |
| Форма каменю | Круг |
| Колір металу | Білий |
| Ширина | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 17" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 910 ₴


