
Срібне кільце SIlverStore з керамікою, вага виробу 4,19 гр (1214459) 16 розмір
4 316 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1214459
+380 (50) 803-46-61
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 5.21 г |
| Вид каменю/вставки | Штучний |
| Камені вставки | Кераміка |
| Покриття | Родій |
| Стать | Жіноча |
| Проба | 925 |
| Стан | Новий |
| Товщина | 7 мм |
| Колір металу | Білий |
| Ширина | 22 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 16" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 316 ₴


