
Срібне кільце SIlverStore з натуральним агатом 0.712ct, вага виробу 1,95 г (2196150) 17 розмір
1 772 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 2196150
+380 (50) 803-46-61
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Індія |
| Вага | 2.02 г |
| Вид каменю/вставки | Натуральний |
| Камені вставки | Агат |
| Покриття | Родій |
| Стать | Жіноча |
| Проба | 925 |
| Стан | Новий |
| Товщина | 5 мм |
| Колір каменів | Зелений |
| Колір металу | Білий |
| Ширина | 15 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 17" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 772 ₴






