
Срібне кільце SIlverStore із сапфіром nano 1.303ct, фіанітами, вага виробу 2,74 г (2195085) 17 розмір
2 059 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 2195085
+380 (50) 803-46-61
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Індія |
| Вага | 2.57 г |
| Вид каменю/вставки | Штучний |
| Покриття | Родій |
| Стать | Жіноча |
| Проба | 925 |
| Стан | Новий |
| Товщина | 8 мм |
| Колір каменів | Білий |
| Колір металу | Білий |
| Ширина | 5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 17" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 059 ₴






