
Срібне кільце SIlverStore зі штучним гранатом nano 1.505ct, вага виробу 2,49 г (60002158) 17 розмір
1 969 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 2104124n
+380 (50) 803-46-61
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Індія |
| Вага | 2.59 г |
| Вид каменю/вставки | Штучний |
| Покриття | Родій |
| Стать | Жіноча |
| Проба | 925 |
| Стан | Новий |
| Товщина | 10 мм |
| Колір металу | Білий |
| Ширина | 23 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 17" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 969 ₴






