Срібне кільце SIlverStore з керамікою, ємалю, вага виробу 5,15 г (1885871) 19 розмір
3 175 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1885871
Срібне кільце SIlverStore з керамікою, ємалю, вага виробу 5,15 г (1885871) 19 розмірВ наявності
3 175 ₴
+380 (50) 803-46-61
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 5.13 г |
| Камені вставки | Кераміка |
| Покриття | Родій |
| Стать | Жіноча |
| Проба | 925 |
| Стан | Новий |
| Товщина | 7 мм |
| Колір металу | Білий |
| Ширина | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Камені вставки1 | Емаль |
| Розмір | 19" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 175 ₴
