
Срібне кільце SIlverStore з натуральним рубіном 2.511ct, фіанітами, вага виробу 2,93 г (2165163) 18
3 803 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 2165163
+380 (50) 803-46-61
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Індія |
| Вага | 2.91 г |
| Вид каменю/вставки | Штучний |
| Камені вставки | Рубін |
| Покриття | Родій |
| Стать | Жіноча |
| Проба | 925 |
| Стан | Новий |
| Товщина | 8 мм |
| Колір каменів | Білий |
| Колір металу | Білий |
| Ширина | 16 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 17" |
| Тип каменю/вставки | Штучний |
| Камені вставки1 | Фіаніт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 803 ₴






