
Срібне кільце SIlverStore з фіанітами, вага виробу 3,25 г (2138570) 17 розмір
1 679 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 2138570
+380 (50) 803-46-61
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 3.22 г |
| Вид каменю/вставки | Штучний |
| Камені вставки | Фіаніт |
| Покриття | Родій |
| Стать | Жіноча |
| Проба | 925 |
| Стан | Новий |
| Товщина | 6 мм |
| Колір каменів | Білий |
| Ширина | 6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 17" |
| Тип каменю/вставки | Штучний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 679 ₴



