
Срібне кільце SIlverStore з фіанітами, вага виробу 4,41 г (2085300) 17 розмір
2 680 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 2085300
+380 (50) 803-46-61
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 4.6 г |
| Вид каменю/вставки | Штучний |
| Камені вставки | Фіаніт |
| Покриття | Родій |
| Стать | Жіноча |
| Проба | 925 |
| Стан | Новий |
| Товщина | 5 мм |
| Колір каменів | Білий |
| Колір металу | Білий |
| Ширина | 15 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 17" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 680 ₴
