
Срібне кільце SIlverStore з без каменів, вага виробу 5,31 гр (1957295) 16 розмір
2 284 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1957295
+380 (50) 803-46-61
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 5.88 г |
| Камені вставки | Без каміння |
| Покриття | Родій |
| Стать | Жіноча |
| Проба | 925 |
| Стан | Новий |
| Товщина | 5 мм |
| Колір металу | Білий |
| Ширина | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 16" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 284 ₴

